Praca dla HAL

HAL Allergy zapewnia odpowiednie warunki dla osobistego rozwoju

Co oferujemy?

Naszym pracownikom zapewniamy konkurencyjne warunki pracy oparte na ich talencie, doświadczeniu i wynikach. Ponadto, poza konkurencyjnymi warunkami finansowymi, zapewniamy atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.

Rozwój osobisty.

Chcemy zapewnić takie warunki naszym specjalistom aby mogli oni osiągać wysokie cele strategiczne przedsiębiorstwa. HAL Allergy oferuje pracownikom szerokie spektrum możliwości rozwinięcia indywidualnej kariery zawodowej. W naszej firmie, poza produkcją, sprzedażą w systemie własnego działu sprzedaży i pracą badawczo-naukową jest również miejsce na rozwój całej naszej kadry.

Doskonalenie procesu: Suzanne Seegers – Twomey

“Pracę w HAL Allergy zaczęłam jako specjalista ds. doskonalenia procesu. Przechodząc szkolenie Lean Six Sigma (LSS ), współpracowałam z różnymi działami w celu poprawy ich pracy. Najprościej mówiąc, Lean poszukuje dróg eliminacji marnotrawstwa, a Six Sigma skupia się na jakości i defektach. Podczas gdy jakość i marnotrawstwo często idą w parze warto rozpatrywać je równolegle. Podejście LSS jest już u podstaw pełne szacunku dla ludzi. Organizacja  jest skupiona na kliencie – słuchamy tego, co klient mówi, czego potrzebuje i staramy się to dostarczyć. Mamy też kadry zajmujące się prowadzeniem procesu –  biorą one udział w opracowywaniu innowacji, by osiągać wyznaczone cele.  Podczas pracy w tym dziale moim celem  jest wdrożenie myślenia LSS oraz wprowadzenie w życie narzędzi i technik, które sprawią, że mój dział będzie mógł ciągle rozwijać się i udoskonalać. Będę zawsze służyła radą osobom, które są zainteresowane poszerzaniem wiedzy. HAL Allergy dopiero rozpoczął współpracę z  LSS. Przed nami stoi wiele wyzwań i już nie mogę się ich doczekać. ”

Współpraca z HAL Allergy w ramach pracy doktorskiej: Hans Warmernhoven  

" Jestem obecnie zaangażowany w projekt, którego celem jest opracowanie nowych dróg podawania leków. Projekt jest podzielony na kilka etapów, które będą realizowane wspólnie z całą grupą naukowców,z których dwóch jest również w trakcie przewodu doktorskiego. Cały projekt zajmie minimum 4 lata. Cieszę się z faktu, że HAL Allergy jest zaangażowany w nowe technologie oraz za możliwość współuczestniczenia w tym procesie rozwoju “

 

Go HeALthy

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników. Dlatego uruchomiliśmy program ‘Go HeALthy’. Zawiera on cotygodniowe ćwiczenia dla pracowników w centrali w Leiden, udział w Turnieju Piłki Nożnej Bio Science Park oraz uczestnictwo w lokalnych wydarzeniach sportowych.