• Najnowocześniejsze technologie w leczeniu alergii

Lider w leczeniu alergii.

HAL Allergy Group jest nowoczesną firmą farmaceutyczną, charakteryzującą się wysokimi standardami, która produkcję oraz badania prowadzi w kompleksie Bio Science Park w Leiden (Holandia). HAL Allergy, posiadający swoje oddziały w głównych europejskich państwach, jest jednym z wiodących graczy na europejskim rynku leczenia alergii.

Nasze doświadczenie sięga roku 1959. Od tego czasu rozwijamy, produkujemy oraz prowadzimy dystrybucję terapii, które zmniejszają lub całkowicie likwidują reakcje alergiczne. Terapie przez nas opracowane są stosowane przede wszystkim w leczeniu pospolitych alergii, takich jak katar sienny, uczulenie na roztocza domowe w kurzu oraz w przypadku reakcji alergicznych na jad os i pszczół.

Nazwa HAL Allergy wywodzi się z ‘ Haarlems Allergenen Laboratorium’, holenderskiej firmy powstałej w mieście Haarlem, na północny- zachód od Amsterdamu. Jesteśmy dumni z wiodącej roli na arenie międzynarodowej w produkcji ekstraktów alergenów, zarówno do celów diagnostycznych jak i leczniczych.

 

 

Allergy Calendar

Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sept Oct Nov Dec
Hazel
Alder
Poplar
Elm
Birch
Oak
Beech
Ash
Willow
Hornbeam Tree
Leaved Lime
Grasses
Yeast
Nettles
Pigweed
Sorrel
Mugwort
Alternaria
Cladosporium

High Level

Middle Level